XXIX Memoriał Marka Petrusewicza zakończony

W imieniu organizatorów Międzynarodowych Integracyjnych Zawodów Pływackich XXIX Memoriał Marka Petrusewicza pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że był on prawdziwym świętem pływania we Wrocławiu.

Dziękujemy zawodnikom, którzy byli głównymi bohaterami wydarzeń i zafundowali nam wielką dawkę sportowych emocji. W szczególny sposób cieszymy się z udziału zawodników niepełnosprawnych i z niepełnosprawnością intelektualną oraz ekip zagranicznych. Dziękujemy wszystkim sponsorom, instytucjom i urzędom wspierającym, sponsorom indywidualnym i patronom medialnym.

Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, osobom zaangażowanym w organizację, obsłudze technicznej, sędziom, obsłudze obiektu i wielu innym osobom, o których często zapominamy, a bez których ta impreza nie miałaby swojego uroku.

Na koniec pragniemy podziękować wspaniałej publiczności, ze szczególnym uwzględnieniem licznie przybyłych gości i grona pływackich seniorów – przyjaciół Marka Petrusewicza. Wasz udział i doping niósł zawodników i… organizatorów 🙂

Dziękujemy, zapraszamy za rok na jubileuszowy XXX Memoriał Marka Petrusewicza!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.